Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

boşlukta hiçlik;;

YazarMesaj
Katzchen Lëjsy
Athena'nın Kızı
Athena'nın Kızı
Katzchen Lëjsy

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
boşlukta hiçlik;; Left_bar_bleue0/100boşlukta hiçlik;; Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
boşlukta hiçlik;; Left_bar_bleue0/10boşlukta hiçlik;; Empty_bar_bleue  (0/10)

boşlukta hiçlik;; Empty
MesajKonu: boşlukta hiçlik;;   boşlukta hiçlik;; EmptyPerş. Ocak 05, 2012 5:20 pm

ben hiç sevmedim dünyayı, eğer bu lanet yerde var olmayı isteyip istemediğim en başından sorulsaydı; ciğerlerim patlayıncaya dek 'hayır!' diye bağırırdım, 'hayır!'
    ayrılık;;
    soğuk havalarda odanın sıcaklığına temas eden buharın camda bıraktığı kayganlık, ve adını duvarlara yazdığın bir soysuza adamak ölümü vakitli, vakitsiz!
    şuan;;
    haykırsam, ödün kopar, öpsem dudağını, savaş borazanları başlar çıldırmış gibi böğürmeye!

En son Katzchen Lëjsy tarafından C.tesi Ocak 14, 2012 10:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katzchen Lëjsy
Athena'nın Kızı
Athena'nın Kızı
Katzchen Lëjsy

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

boşlukta hiçlik;; Empty
MesajKonu: Geri: boşlukta hiçlik;;   boşlukta hiçlik;; EmptyCuma Ocak 06, 2012 4:32 pm

bir kadın;;
    bana yaptıklarının karşılığını mutlaka ödemeli! göz yaşlarım bir hiç için dökülmedi. yağmurun bile karşılığı varken, altında sırılsıklam ıslanıyorken, benim burada birilerinin desteği ile ayakta durmama sebep olan uzaklığın sahibi, farkına varmalı bu acizliğimin! özenle yaptığım makyajımı bozan, aradığı saatten beri zapt etmek için mücadele verdiğim kalbimi delik deşip edip, pat diye susan, bunun ona geri dönüşünün olduğunu bilmeli!

bir adam;;
    biliyorlardı... başından beri biliyorlardı. kimseye acı ya da mutluluk vaad etmedim. sesimle övdüm suratlarını. varlığıma merhaba diyen o gücü, yok sayamayacak hayatlarının orta yerine oturttukları beni; hiç kimselerin görmediği kuytularına karşı bağırdığım övgümle büyüttüklerini bilmeliydiler... ben yarattım sevgiyi! hepsi benim, sadece benim adımlarım var. onlar, olmamak için binlerce kez yemin etmiş olanlardı. tutamadılar sözlerini. ben değilim makyajının akmasına sebep; sensin, o...

üçüncü kişi;;
    burada oturmuş, b*k yiyorum. tadı inanın bana şu aciz hislerinizin ağzımın içinde yarattığı iğrenç kokudan daha kötü değil. sizi dinlemek ne kadar da tanıdık. bunları duyduğumda bir kez daha anlıyorum bu dünyada ne kadar az çeşit olduğumuzu. bir kader varsa eğer, bu yalnızca aşkın, sevginin kaderi olmalıdır. yoksa bu kadar benzerlik ahmaklıktan öte olamaz. size diyorum kadın ve erkek, amacınız sadece birbirinizin üzerine çıkıp, zevk naraları atmak. topu topu beşer dakikalık anlarsınız. kim haklı? ikiniz de aynısınız, ikiniz de ne istediğinizi anlamaya çalışıyorsunuz hala. seviyor ya da sevmiyor olduğunuzun farkında dahi değilsiniz. ki bu önemli de değil. sabah olduğunda salyalarınızın yastıktaki ıslaklığının kuruması kadar zamanlı bu gidişler, vazgeçişler. gidip gelip aynı haltı yapmak, - bu bir halttır, yoksa pişman olunmazdı. - asıl istediğiniz bu. eğer olmasaydı bu can yanmaları, olmazdı bu anılar...

hiç;;
    köleliğinize saygı duymuyorum. hangi hayvanın kırması duygularınız bunlar, hayret! tek bir yol vardı en başta, ve siz saptınız. herkes saptı! bir gerçek varsa eğer, o da; şu sapkın sapıklığınızdır!

altı ocak iki bin on iki
EDİT.

En son Katzchen Lëjsy tarafından Perş. Ocak 19, 2012 4:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Katzchen Lëjsy
Athena'nın Kızı
Athena'nın Kızı
Katzchen Lëjsy

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

boşlukta hiçlik;; Empty
MesajKonu: Geri: boşlukta hiçlik;;   boşlukta hiçlik;; EmptyC.tesi Ocak 07, 2012 4:40 pm

aynı;;
    yer değiştirme yarışı bu, tıpkı bir çocuk oyunu gibi. o senden gidiyor, sen onsuz bir cümlede ünsüz harflerle mrb diyorsun yeni bir o harfine.

yedi ocak iki bin on iki

elinin körü diyerek başlamak istemediğin halde, elinin körü kelimelerini katmak zorunda bırakıldığın bir cümlenin karşısına geçip ona hissiz halde baktığını fark ettiğinde, etrafında kimsenin kalmadığını anlamak çok zamanını almıyor. hem bu güne kadar ne anladın ki? hatta şuan bildiğin en gerçek şey anladıklarının her hangi bir manası olmadığı değil mi? öyle anlar ki bunlar, anlattıklarını anlamaya çalıştığını anlarken anlattığını, karşındakinin ne düşündüğünü boş veriyorsun. bazen bir kelimeyle s*ktir olup gidiyor insanlar hayatından. kimine göre çok önemli, kimine göre hiç bir nedenden. bunu bile önemsemediğini hissettiğinde, hislerinin tamamen ortadan kaybolduğu fikriyle aranda ölümüne bir kavga başlıyor. yalnızlığını kabul ediyorsun. birileri seni alıp bir biblo gibi bıraksalar odanın her hangi bir köşesine umurunda olmayacak halde bir kabullenme bu. nefes alıp verdiğini bilmek yeterli mi? sadece nefes al, nefes ver, bu kadar mı? kocaman bir boşluk, içine bir tek senin sığabileceğin kadar büyük. sen büyüksün, kendi altında ezilip buna can yanması demeyecek kadar da güçlü. dev! evet, kocaman bir devsin. bütün dostlarını, aileni, kısacası muhatap olduğun tüm insanları hayatından def edebilecek kadar yalnızsın. en çok ağlayanın kazandığı bir yer mi burası? burası gerçekten bir yer mi? burası yer, gerçek. evet, bir yer burası. bütün gerçekliği avucun arasına alıp, tüm gücünle sıkıp yumruğunu, ardından hızlı bir hamleyle açıp bir sihirbaz gibi kaybettiğin bir yer.

Katzchen Lëjsy
Athena'nın Kızı
Athena'nın Kızı
Katzchen Lëjsy

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

boşlukta hiçlik;; Empty
MesajKonu: Geri: boşlukta hiçlik;;   boşlukta hiçlik;; EmptyPaz Ocak 08, 2012 4:39 pm

boşlukta hiçlik;;
    onun elini hiç tutmadım. hiç görmedim etiyle buduyla onu! kanlı canlı oturup kahkaha atmadık. omzumda ağlamadı. ona bakıp huzur bu demedim. bir hiçti! evet, hiçliğin içinde ve gerçekte hiç var olmamış, olmayacak biriyle, kendini onun içinde ararken kaybetmek. buydu olan. yalnızsan ve bütün ömrünün bu yalnızlıkla geçecek olduğunu biliyorsan, düşündükçe daha da büyüyor o olmayan sevgilinin, sevginin vücudunda yarattığı sancılar. onu öldürmek istiyorsun o anlarda. boğazına sarılıp öpmek, ve sonrasında sımsıkı sarılarak kendi vücudunda yok etmek istiyorsun. boş ver bunları da; beş taş oynar mısın? yanıtın evet mi? peki, git şimdi beş adet taş bul. beş taş oynamak için beş adet taş gerekli.

sekiz ocak iki bin on iki

EDİT.

En son Katzchen Lëjsy tarafından Perş. Ocak 19, 2012 4:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katzchen Lëjsy
Athena'nın Kızı
Athena'nın Kızı
Katzchen Lëjsy

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

boşlukta hiçlik;; Empty
MesajKonu: Geri: boşlukta hiçlik;;   boşlukta hiçlik;; EmptyCuma Ocak 13, 2012 4:08 pm

yazık;;
    sarı, damalı bir taksinin şoförüne verdiğin selam kadar merhabamız kalmamış. lanet okuyorum! sana aşık olacağıma, keşke tesadüfen bindiğin taksinin şoförü olsaydım.

on üç ocak iki bin on iki * beş günün özeti

EDİT.

En son Katzchen Lëjsy tarafından Perş. Ocak 19, 2012 4:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katzchen Lëjsy
Athena'nın Kızı
Athena'nın Kızı
Katzchen Lëjsy

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

boşlukta hiçlik;; Empty
MesajKonu: Geri: boşlukta hiçlik;;   boşlukta hiçlik;; EmptyC.tesi Ocak 14, 2012 10:59 am

sen ve ben hakkında;;
    elimdekilerin toplamından çıkacak bir sen kalmışsa, ve hala vurgusunu eksik etmediğim en anlamlı kelimem adındır diyebiliyorsam, becerememişim demektir içimdeki seni öldürmeyi. söyle; hangi toprak, hangi güneş, hangi su unutturacak dünü! ve hangi acı, nefret, öfke, sevgi, aşk birleşip, yeniden diriltecek, senliğin altında kaybolmuş olan beni...

on dört ocak iki bin on iki

EDİT.

En son Katzchen Lëjsy tarafından Perş. Ocak 19, 2012 4:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katzchen Lëjsy
Athena'nın Kızı
Athena'nın Kızı
Katzchen Lëjsy

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

boşlukta hiçlik;; Empty
MesajKonu: Geri: boşlukta hiçlik;;   boşlukta hiçlik;; EmptyPtsi Ocak 16, 2012 10:45 am

aşk muharebesi;;
    dirseklerimle parmak uçlarım arasında bir yerde, geziniyorsun. devriye atıyorsun. süren bir iç savaş bu. bu kaos. bu anlamsızlık. bu anlam, bu işgal. sen saltanatını ilan ettiğinde vücudumda, ben, kaldırdım ellerimi; teslim oldum. yenildim. şimdi de gidiyorsun. talan edilmiş halde, tüm sınırlarım savunmasız, bekliyorum. laçka olmuş bu bedene, giren çıkanın hesabı yok artık. bir or*spu gibi çağırıyorum yoldan geçen herkesi. zevk yok, aşk yok, yarın yok, yok bugün... yalnızca hayatta kalmaya çalışıyorum. artık gelme! gelsen de gelme, gelmek için gelme; geliyorum ben, geleceğim ben, ben kendime gelmeden gelecek onlar. hep gelirler. sen gelme artık...

on altı ocak iki bin on iki

EDİT.

boşlukta hiçlik;;
1 sayfadaki 1 sayfası