Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*

+3
Thymós
Xeno Lunatari
Acenath E. O'morose
7 posters
YazarMesaj
Acenath E. O'morose
Demeter'in Kızı
Demeter'in Kızı
Acenath E. O'morose

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Left_bar_bleue0/100*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Left_bar_bleue0/10*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Empty_bar_bleue  (0/10)

*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Empty
MesajKonu: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyPaz Ocak 01, 2012 1:23 am

Selam. Hoşgeldiniz, Merhabaa. Karşılama cümlelerine her şeyi yazarak güzel bir karşılama başlangıcı yapmak istedim ben böyle. Tanıyanlarınız vardır tabi, belki göz aşinalığı olanınız da vardır. Kendimi tanıtmaya başlayabilirim tabi.
Adım Aysu. Ay ve su birleşiminden doğmuş bir isimdir ismim. 17 yaşındayım. Lise 3 ve sayısal sınıf öğrencisiyim. Aslında “Fen bölümünün kurbanı mı oldum ne?” diyorum ama ben Fen derslerini yine de çok seviyorum. Sadece sınavlarda anlaşmazlık yaşıyoruz dersler için. O da aşılması gereken bir durum. Yoksa derslerde gayet iyiyim. Kendi alanım içinden bir bölüm seçerek geleceğin meslek sahiplerinden olmak hedefim. Ama eşit ağırlık ve sözelden tercih yaparsam çok da şaşırtıcı bir durum olmayacak. Sözel alanda da iyi oluşum etken olacak sanırım bunda. Onun dışında gayet cici bici, çok düzgün bir öğrenciyim efendim.

Tipik bir Terazi burcu olarak değişik, konuşmayı çok seven, genelde bır bır, bazende makineli tüfek gibi konuşan, hatta bu konuşmaları roman gibi mesajlarına yansımış biriyim. Mesajda kısaltma kullanmamam ile beraber uzunlaşan mesajlarım arkadaşlarımı bıktırmışlığı vardır. Ama ben o uzun mesajlarla bile Kimya sorularını anlatabiliyorum.  Bunun dışında herkes ile iyi anlaşabilen, uyumlu bir yapım olduğunu söyleyebilirim. İnsan sevgisi tavan yapmıştır felan, hümanist oldum ben bildiğiniz. Bunun dışında işte melake, iyiliksever bir karakterin dışında uçarı kaçarı, manyak taraflarımla da karşılaşabilirsiniz. Üşengeçliğim en kötü huyum. Ve herkesin aynı olabileceğini, iyi olabileceğini düşünmem… Çoğu zaman erkekler gibi takılmam, yer yer küfür etmem –çok ayıp ama u.u-, beni değişik biri yapar. Beni tanırsanız, arkadaşlarıma ya da beni tanıyanlara sorsanız daha iyi anlatırlar beni emin olabilirsiniz bundan. Kendisini iyi tanıtır herkes tabi. Niye kötü yanlarını vursun ama di mii? Very Happy

Müzik zevklerime bakınca belli bir ayrım yapamam. Hoşuma giden müziği dinlerim. Tabi bu yine de müziklerin dinlenmelerinin belli oranı olduğunu benim için değiştirmez. Ama hoşuma gitmesi, melodilerin, sözlerin beni sarması çok önemlidir müzikte. Benim alanım daha çok resimdedir. Resim yapmayı acayip severim ama bu sene okulumda öğretmen yetersizliğinden dolayı resimden ayrıldım. Ühüüü. Bakın hiçbir şeyi ayıramayan, hepsine sonsuz sevgim olan biriyim. Resim, müzik,dizi.. 95 doğumlu, teknolojik dünyanın içine doğmuş, televizyon, bilgisayar, telefon gibi birçok ayrıcalığın içine doğmuş olduğumdan vazgeçemem bu hayattan. Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım. Sonuna kadar BEŞİKTAŞ! Benim için budur olay. <3

Kendimi tarif etsem mi? Koyu renk saçları, kahverengi gözleri olan, kumral bir insanım. Aslında fiziksel özellikleri tarif etmeyi hiç sevmem. En iyisi sallayın siz onu.

Ben nereden düştüm Role Play Dünyası’nın göbeğine? Herşey kuzenimin, canım ikizim Başak’ın teşviği iledir efendim. Yazığım yazıların güzel olduğunu ve benim rpci olabileceğimi hep söylemişti. O bu işin içinde kaç senedir vardı ve bana yaptıkları işleri gösterirdi. Bende merak ettim ve daldım bir aleme. Bildiğiniz “Bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete.” hesabına geldi bizimki… Bir sene bile olmadı ben başlayalı. Ama çoğu şeyi kavradığımı düşünüyorum. Reklama girmesin işimiz ama AHon ilk evimdir, tabi hiç ortaya çıkmadığım hatta tanınmadığım bir yer olmuştur. Beni tanıyan varsa Chosen Master’dan tanıyan ya da görenler olabilir. Ben yeniyim yaa işte, aranıza alın azıcııık. Very Happy

Bu satırları yazarken bakıyorum da lanet olsun. Ne kadar çok konuşmuşum ben yine. Bıdı bıdı bıdı.. Daha uzun olsa konuşurum heralde. Hala da bu yazı devam eder gider. Kimse de beni uyarmıyor. Nasıl bir dünya bu kaarşiiim? Very Happy Bu hümanistlik ile insanları kucaklayacak sonsuz sevgim var. Anlaşabileceğim ve anlaştığım insanlar olduğuma inancım tam. Hadi beni bu kadar tanıdınız. Bende sizi tanıyabilirim. Kaynaşalım, anlaşalııım. Hayat paylaşınca güzel la la lala la lalaaaa. Very Happy

Ben burada Acenath ile varım. Bu arada Snow White bir çeşit lakabım denebiliiir.
Bu yazıyı okuduğunuz, başlığıma kadar geldiğiniz için sonsuz teşekkürler kaaarşiim. 
Xeno Lunatari
Apollon'un Oğlu
Apollon'un Oğlu
Xeno Lunatari

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Left_bar_bleue0/100*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Left_bar_bleue0/10*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Empty_bar_bleue  (0/10)

MesajKonu: Geri: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyPaz Ocak 01, 2012 2:22 am

Offff, benim gibi üşengeç bir teraziye bunu okuttuğun için seni lanetliyorum!
İşin şakası bir yana hiç sıkılmadan okudum gayette eğlenceli bir insan gibi duruyorsun. yukarıdan da anlayabileceğin gibi ben terazi burcuyum adım Mert yaşım 17 tanıştığımıza memnun oldum. ^^
Thymós
Deniz Kızı
Deniz Kızı
Thymós

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyPaz Ocak 01, 2012 3:46 am

Merhaba ben Helin, doğruyu söylemek gerekirse yazının yarısını okudum. Hepsini okumaya üşendim. Ama okuduğum kadarıyla ortak ve zıt özelliklerimiz var. Örneğin arkadaşlarım senin gibi up uzun mesaj atarlar ve ben cevap olarak iki kelimeyle cevap verince çileden çıkıyorlar. Hmm birde bende hoşuma giden müzikleri dinlerim. Bazen rock, hip hop, pop vs. dinlerim. Neyse ortak olarak üşengeçlik ve sayısal. Sayısal derslerin hepsini severim ama fiziği bildim bileli yapamam ve sevmem. Neyse uzatmıyayım hoşgelmişsin Smile
Annalisa Kvamme
Cadı | Kulübe Lideri
Cadı | Kulübe Lideri
Annalisa Kvamme

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Left_bar_bleue12/100*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* Empty_bar_bleue  (12/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyPaz Ocak 01, 2012 10:33 am

Aa. Terazi burcu. Bende teraziyim. Bende üşengeçim. O yüzden sadece ilk paragrafı okudum ahah. Hoş geldiin.
Acenath E. O'morose
Demeter'in Kızı
Demeter'in Kızı
Acenath E. O'morose

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyPaz Ocak 01, 2012 11:06 am

Tanrım beni kurtar! Apollon'un oğlu beni lanetliyor. Sen beni lanetlersen bende anneme koşar, seni şikayet ederim. Very Happy Evet üşengeç olduğu ortaya çıkan başka bir Terazi de burada. Seninle tanıştığım için bende çok memnun oldum Mert. Smile

Heliiin. Hoşbulduum bendee. Aslında ortak noktalarımızın çok olduğunu bende söyleyebilirim. Fizik dersinde zorlanmayan bir Allah'ın kulunu bulsunlar bize. Ben dersinde iyi sayılabilirim ama sınava gelince aynı şey olmuyor malesef. Neyse tekrardan hoşbuldum o zamaan.

Aaa. Terazi burcu muydun sende Mel? Smile Ne güzeel. Hoşbuldum o zamaan bende. Smile
Lasthe Tengokujin
Fizikçi
Fizikçi
Lasthe Tengokujin

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyPaz Ocak 01, 2012 1:41 pm

Sup ?
Acenath E. O'morose
Demeter'in Kızı
Demeter'in Kızı
Acenath E. O'morose

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyPaz Ocak 01, 2012 2:58 pm

Garip Fizikçimiz Kerem'e buradan merhabalar. Kendisini tanımış olduk böylelikle. (:
John Darwin
Büyücü
Büyücü
John Darwin

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyPaz Ocak 01, 2012 10:28 pm

Merhaba Aysu, ben de Arman. Memnun oldum; kelimesi kelimesine okudum yazını; beni o yazını yarıda kesenlerden ayrı tut Razz
Jude Philippe
Zeus'un Oğlu | Kulübe Lideri
Zeus'un Oğlu | Kulübe Lideri
Jude Philippe

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyÇarş. Ocak 04, 2012 9:34 pm

Merhaba Aysu, uyumadan önce okudum yoruldum kaçıyorum, ben de Selin memnun oldum. Olala.
Acenath E. O'morose
Demeter'in Kızı
Demeter'in Kızı
Acenath E. O'morose

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*   *Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.* EmptyCuma Ocak 06, 2012 10:12 pm

Selamlar olsun Arman'a. Buralara kadar gelmiş. Sırf kelimesi, kelimesine okudu diye yazımı, sınav yapacağım arkadaşımızı. Çıkar kağıdı, soru 1...
İşin şakası tanıştığımıza memnun oldum bende Arman. Yazımı sonunda kadar okuduğun için yerin ayrı olacak. İnan buna u.u *-* Very Happy

Olala laa laa. Bende memnun oldum tanıştığıma Seliin. Smile <3

*Acenath'ı tanımak ister misiniz? Hadi Snow White' tanıyıverin.*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadi bende koyayım.
» ay eskilerden karakterimle geldim çok heyecanlıyım hadi benimle kurgu yapın