Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim.

2 posters
YazarMesaj
Nöl Bèr
Büyücü | Sihir Tarihçisi
Büyücü | Sihir Tarihçisi
Nöl Bèr

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Left_bar_bleue0/100Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Left_bar_bleue0/10Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Empty_bar_bleue  (0/10)

Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Empty
MesajKonu: Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim.   Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. EmptyC.tesi Ara. 31, 2011 8:02 pm

Çalışmalarımı deviantart'a koymuyorum; neden bilmiyorum, üşengeçlik sanırım. Zaten güzel falan da değiller hani. Facebook'a koyuyorum ama ekli olmayanlar falan da bakmak ister belki bu saçma salak şeylere diye buraya koyacağım şimdi.
Anime İmzaları:
Rpg İmzaları:
İmza harici çalışmalar:
Sonuncunun altı normalde yok; ama feysbuk yüklerken şeyetmiş.
Thanatos
Ölüm Tanrısı
Ölüm Tanrısı
Thanatos

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Left_bar_bleue0/100Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Left_bar_bleue0/10Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Empty_bar_bleue  (0/10)

Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim.   Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim. EmptyPtsi Ocak 02, 2012 6:24 pm

Buraya da baksaydınız, yorum da yapsaydınız iyiydi.

Photoshop ile Azıcık Oynayayım Dedim.
1 sayfadaki 1 sayfası