Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Doğru yer mi bilemedim...

4 posters
YazarMesaj
Valyria E. Swann
Afrodit'in Kızı
Afrodit'in Kızı

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Doğru yer mi bilemedim... Left_bar_bleue0/100Doğru yer mi bilemedim... Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
Doğru yer mi bilemedim... Left_bar_bleue0/10Doğru yer mi bilemedim... Empty_bar_bleue  (0/10)

Doğru yer mi bilemedim... Empty
MesajKonu: Doğru yer mi bilemedim...   Doğru yer mi bilemedim... EmptyPaz Ara. 18, 2011 11:13 am

Eheh biliyorum doğru yer asdfsda Neyse, Beyza ben. 17 yaşında, sayısala kurban edilmiş bir lise öğrencisiyim. Matematiğe karşı bir antipatim olduğunu geç zamanlarda öğrendim. Şimdiki aklım olsa yabancı dil seçerdim...
Imm, inatçı, ketum, duygusuz özelliklerim arasında kendini belli edenler asdfs Duygusuz demişken, polisiye okumaya bayılırım. Grangé mesela, hatta bu adam benim tek idolüm. Bununla doğru orantılı olarak kanlı şeyleri yazmayı severim rplerde. Kanlı değil de, böyle karamsarlı falan. Ayrıca özgürlüğe olan düşkünlüğüm de özelliklerim arasında... Atları ve kelebekleri çok severim, özgürlüğün temsilcilerini eheh. Vee biniciyim. 8 yaşımdan beri... Tek zaafımdır bu konu. Bildiğiniz bağımlısıyım yani Razz Bu yüzden Bursa'da okumak istiyorum üniversiteyi. Ama deli gibi çalışmam gerekiyor onun için. Ay, çok oldu bu kadar. Herkese Merhaba Smile)
Matthew Fitzroy
Zeus'un Oğlu
Zeus'un Oğlu
Matthew Fitzroy

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Doğru yer mi bilemedim... Left_bar_bleue0/100Doğru yer mi bilemedim... Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
Doğru yer mi bilemedim... Left_bar_bleue0/10Doğru yer mi bilemedim... Empty_bar_bleue  (0/10)

MesajKonu: Geri: Doğru yer mi bilemedim...   Doğru yer mi bilemedim... EmptyPaz Ara. 18, 2011 11:15 am

Hoşgeldin Beyzaaa, her şey iyi hoş güzel de kelebekleri sevmeni ben hiç sevmedim çünkü ben kelebeklerden nefret ederim ehehe. Neyse tekrardan hoşgeldin. =D
John Darwin
Büyücü
Büyücü
John Darwin

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Doğru yer mi bilemedim...   Doğru yer mi bilemedim... EmptyPaz Ara. 18, 2011 2:11 pm

bursa da okumak için öyle deli gibi çalışmaya gerek yok. -bursa da okuyanlar alınmasın lütfen-

memnun oldum.
Valyria E. Swann
Afrodit'in Kızı
Afrodit'in Kızı

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Doğru yer mi bilemedim...   Doğru yer mi bilemedim... EmptyPaz Ara. 18, 2011 2:33 pm

Hoş bulduuk Matthew. İsmini bilmesem de, kelebekler çok güzellerdir bence. Böyle desenleri falan, ne biliyim. Hoşuma gidiyor.

Bursa'yı kazanmak hedefim, çalıştıkça garantilerim orayı. Ne kadar yüksek alırsam o kadar iyi hesabı. O yüzden yani. Tekrar hoş buldum Smile
John Darwin
Büyücü
Büyücü
John Darwin

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Doğru yer mi bilemedim...   Doğru yer mi bilemedim... EmptySalı Ara. 20, 2011 12:10 am

benimde ismim yazmıyormuş, adım arman
Lasthe Tengokujin
Fizikçi
Fizikçi
Lasthe Tengokujin

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Doğru yer mi bilemedim...   Doğru yer mi bilemedim... EmptySalı Ara. 20, 2011 5:26 pm

Selam.

Doğru yer mi bilemedim...
1 sayfadaki 1 sayfası