Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hımhım, Vişne Perisi ehe

4 posters
YazarMesaj
Joleigh Fortescue
Athena'nın Kızı | Kulübe Lideri
Joleigh Fortescue

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Hımhım, Vişne Perisi ehe Left_bar_bleue12/100Hımhım, Vişne Perisi ehe Empty_bar_bleue  (12/100)
Uyarı Puanı:
Hımhım, Vişne Perisi ehe Left_bar_bleue0/10Hımhım, Vişne Perisi ehe Empty_bar_bleue  (0/10)

Hımhım, Vişne Perisi ehe Empty
MesajKonu: Hımhım, Vişne Perisi ehe   Hımhım, Vişne Perisi ehe EmptyCuma Ara. 09, 2011 6:31 pm

Editeditedit

En son Joleigh Fortescue tarafından C.tesi Ara. 24, 2011 7:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Svetya Markov

Svetya Markov

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Hımhım, Vişne Perisi ehe Left_bar_bleue4/100Hımhım, Vişne Perisi ehe Empty_bar_bleue  (4/100)
Uyarı Puanı:
Hımhım, Vişne Perisi ehe Left_bar_bleue0/10Hımhım, Vişne Perisi ehe Empty_bar_bleue  (0/10)

MesajKonu: Geri: Hımhım, Vişne Perisi ehe   Hımhım, Vişne Perisi ehe EmptyCuma Ara. 09, 2011 6:33 pm

İlk yorum benden olsun bakıp geleyim.
Şimdi nereden başlayayım ki Seree? Göz rengin müthiş, ten rengin süper, sen de harikasın. Öve öve bitiremem ki ben seni? Bak ne yazsam boş.
Sydney A. Bernard
Admin | Poseidon'un Kızı
Admin | Poseidon'un Kızı
Sydney A. Bernard

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Hımhım, Vişne Perisi ehe Left_bar_bleue4/100Hımhım, Vişne Perisi ehe Empty_bar_bleue  (4/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Hımhım, Vişne Perisi ehe   Hımhım, Vişne Perisi ehe EmptyCuma Ara. 09, 2011 7:20 pm

Hepsini biliyorum zaten ehem. Bir tek şu gözlüklü olanı bilmiyordum. Hepsine tapılır ama aralarından en çok son üçünü seviyorum bebeğim. Öperiim <3
Haesel Oldwina Markov
Ölü
Haesel Oldwina Markov

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Hımhım, Vişne Perisi ehe Left_bar_bleue0/100Hımhım, Vişne Perisi ehe Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Hımhım, Vişne Perisi ehe   Hımhım, Vişne Perisi ehe EmptyCuma Ara. 09, 2011 8:13 pm

Böööööööööööğ. Ölürüm ben bu kızaaaaaaaağ <3
Joleigh Fortescue
Joleigh Fortescue

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Hımhım, Vişne Perisi ehe Left_bar_bleue12/100Hımhım, Vişne Perisi ehe Empty_bar_bleue  (12/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Hımhım, Vişne Perisi ehe   Hımhım, Vişne Perisi ehe EmptyC.tesi Ara. 17, 2011 6:49 pm

Gökçe; seni yerim ben var yaa. Çok teşekkürler ama bitaneem.
Aslı; aman amaan yerim seni. O zaman bir ara tüm fotoğraflarımı gösteriyorum sana. Sonra benden bıkma ama ahah. Öptüm bitanem.
G; Uuuu Sayın G, ölürüz size. Yerim yeriiiim.

Hımhım, Vişne Perisi ehe
1 sayfadaki 1 sayfası