Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.

+3
Helena Sibly Inez
Lasthe Tengokujin
Svetya Markov
7 posters
YazarMesaj
Svetya Markov

Svetya Markov

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Left_bar_bleue4/100deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Empty_bar_bleue  (4/100)
Uyarı Puanı:
deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Left_bar_bleue0/10deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Empty_bar_bleue  (0/10)

deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Empty
MesajKonu: deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.   deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. EmptyPerş. Ara. 08, 2011 6:25 pm

Bir süredir buralardayım ama adam gibi kimseyi tanımıyorum. En sonunda tak etti 'Kızım Gökçe azıcık sosyalleş' diyerek başlığımı yazıyor bulunmaktayım. Şimdii, adım Gökçe bu sene liseye başlamış bulunuyorum falan filan. Bana göre oldukça sevimli bir müzik zevkim var; NIRVANA, My Chemical Romance, 30 Seconds To Mars, Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, Metallica, Incubus, HIM, Apocalyptica, Michael Jackson, Maroon 5, Placebo, Halil Sezai, Şebnem Ferah, Duman, Büyük Ev Ablukada, Teoman böylee uzayan bir listem var müzik dendiğinde. En sevdiğim yazarların başında; Agatha Christie, P.C Cast, Suzanne Collins, Stephen King gelir efendim. Genellikle fantastik ağırlıklı okurum ama Empati'ye bir giriş yapmayı düşenerekten zevklerimin dışına çıkmayı planlıyorum. Malum hep aynı doğrultuda olmaz, kendimi geliştirmem gerek. Imm, bakalım başka nelerim vaar? Boğa burcuyum, arada gitar çalarım, yazarım - çizerim her türlü. The Secret Circle, Supernatural, Grimm, Game Of Thrones favorilerim arasında yer alır aslında daha sayarım da aklıma gelmiyor. Yılışık, aşağılık kompleksine sahip, egoist, sürekli kendisini haklı çıkarmaya çalışan, kasıntı, eğlence yoksunu insanları sevmem. Genelde de yaklaşmam zaten. Beşiktaşlıyım, bunun yanında Barcelona da birtanedir. Tam bir mitoloji tutkunuyumdur, atın beni tapınakların arasına ömür boyu çıkmam o derece. İlk yabancı dilim Almanca, seneye gitmeyi düşünüyorum okulla birlikte. Öyle işte, bak gelmiyor aklıma yazacak bir şey. Neyse, zaten az çok benim hakkımda fikir sahibi olmuşsunuzdur sanırım.

En son Svetya Markov tarafından Perş. Ara. 08, 2011 7:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lasthe Tengokujin
Fizikçi
Fizikçi
Lasthe Tengokujin

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Left_bar_bleue0/100deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Left_bar_bleue0/10deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Empty_bar_bleue  (0/10)

MesajKonu: Geri: deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.   deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. EmptyPerş. Ara. 08, 2011 6:54 pm

Liseye yeni başlamış biri olarak hayatına bu kadar çok şeyi sığdırdığını görünce mutlu oldum (:
Helena Sibly Inez
Nyks'in Kızı | Kulübe Lideri
Nyks'in Kızı | Kulübe Lideri
Helena Sibly Inez

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Left_bar_bleue4/100deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Empty_bar_bleue  (4/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.   deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. EmptyPerş. Ara. 08, 2011 7:26 pm

Liseye yeni başlamış Selin'i gördüm lol! Müzik zevkimiz uyuyor baya, memnun oldum.
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Left_bar_bleue0/100deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.   deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. EmptyPerş. Ara. 08, 2011 7:59 pm

Bu kız Etta'nın biii'tanecik kaaağdeşlerinden biriiii <3 Hoşgeldin Gökçeeeeeğ. Esra'yı da kap geel ehehe.
Jacquetta Qixinâ
Nemesis'in Kızı
Nemesis'in Kızı
Jacquetta Qixinâ

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.   deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. EmptyPerş. Ara. 08, 2011 8:03 pm

Pierretta Qixinâ demiş ki:
Esra'yı da kap geel ehehe.
İkizimin yazdığı her şeye katıldım ama şu kısma daha çok katıldım. Sen benden önce gelmiş olabilirsin ama olsun yani, HOŞGELDİN HIMHIM'IM. <3
Tony L. Puerto

Tony L. Puerto

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.   deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. EmptyPerş. Ara. 08, 2011 8:52 pm

Nabıyon kız?
Svetya Markov

Svetya Markov

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.   deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. EmptyCuma Ara. 09, 2011 6:04 pm

xKerem; Teşekkür ederim o zaman, memnun oldum ben de. (:
xSelin; Evet, müzik zevklerimizin uyuştuğunu ben de fark etmiştim hatta başlığına da yazmıştım. Razz
xGüllacım ve Tuşum, ikinizi de ne kadar özledim bir bilseniz. Alacağım Esra'yı da. Onsuz olmaz zaten. <3
xBerkay, napıyım takılıyorum güzelim sen napıyorsun?
Devondra Mirabelle
Noetik Bilim Uzmanı | Şarkıcı
Noetik Bilim Uzmanı | Şarkıcı
Devondra Mirabelle

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.   deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber. EmptySalı Ara. 13, 2011 7:43 pm

Orda bir Michael JACKSON GÖRDÜM, damladım. Öhöm sakiim evet, hoşgeldiiiin. <3

deniz kenarında bir ev yapmışım, karpuzdan gemilerimle beraber.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir küçük deniz kızı varmış, suda yüzüp oynarmış.