Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

jovia.

3 posters
YazarMesaj
Jovia Rasmussen
Morpheus'un Kızı
Morpheus'un Kızı
Jovia Rasmussen

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
jovia. Left_bar_bleue0/100jovia. Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
jovia. Left_bar_bleue0/10jovia. Empty_bar_bleue  (0/10)

jovia. Empty
MesajKonu: jovia.   jovia. EmptyPaz Ara. 04, 2011 6:16 pm

Aslında bu tür başlıklar pek açmam, kendimi pek kimseye tanıtmam. Genellikle hoşuma gitmez ancak kimseyi tanımamak rahatsız edici, bu yüzden kendimden biraz bahsedersem iyi olacağını düşündüm. Biraz uzun olabilir ancak okuyan olursa beni çok mutlu eder açıkçası.

En basit bilgi olarak isim sayılabilir ancak ben ismimi verme taraftarı değilim. Bir sebebi var ancak bundan bu kadar açık bir ortamda bahsetmeyi tercih etmem. Kişisel bir problem diyip geçmeyi tercih ederim, merak eden olursa özelden sorabilir, oradan cevaplayabilirim. Onun dışında istediğiniz şekilde hitaba açığımdır.

Doğum tarihim baz alınarak yaşım on altı. Ancak kendimi yaşımda hissetmiyorum pek. Ruhum daha yaşlı gibi geliyor, ne kadar klişe bir laf olduğunu farkındayım ancak beni tanımlayacak nadir kelimelerden biri sanırım. Bir de doğarken ölen bir ikiz kardeşim varmış. Yeterli besin alamadığı için zaten gelişimi yetersizmiş. Doğuma kadar dayanmış ama sonra dayanamamış.

Bundan da pek bahsetmeyi sevmesem de beni tanımanız açısından biraz bilgi vermeliyim sanırım. Düzenli olarak kullandığım ilaçlar var. Ruhsal dengemi koruyabilmek için. Birçoğu bana, kendimde olmayan cesaret ve aynı zamanda sakinliği verir. Bu yüzden onları bırakmayı hiç düşünmedim. Bu kadarı yeterli olur sanırım. Kaba tabiriyle bazı problemlerim var. Gerçekte de hassas olduğum bu konuyu çok fazla dillendirmeyi sevmem o yüzden burada bu konuyu bırakıyorum.

Çoğu on altı yaşındaki kişi alkol konusu geçince 'oo kanka bu gece akalım, ehehe' tepkisini verir ancak ben alkolü sevmem. Yanımda içilmesine sinirlenmem ancak içmeyi sevmem. Bünyem dayanıklıdır ancak alkolle kötü anılarım var. Bunun dışında sigara kullanırım. Ne kadar zararlı olduğunun bilincindeyim, gösteriş için içenlerden de nefret ederim. Sen niye içiyorsun diye sormayın, benim durumumda olsanız tek kaçışınız o olurdu.

Eğlenmeyi severim aslında. Sonuçta dünyaya tek bir kez geliyoruz. Ancak şu ana kadar kimseyi kendi arzu ve isteklerim için kullanmadım. Buna rağmen kullanıldım. Son sevgilim hani boş kalmamak uğruna derler ya, o sebeple beni severmiş gibi yaptı ve iki ay dolmadan terk etti. Ancak ben onun yasını bir yıl boyunca tutmaya devam ettim. Hala da etkisinden sıyrılmaya çalışıyorum. İçinde bulunduğum durumun sebeplerinden biri de bu sayılabilir aslında.

Arkadaşlarıma gerçekten çok değer veririm. Her şeyimi paylaşırım arkadaşlarımla, daima onları korumaya çalışırım. Ama biraz soğuk mizaçlı biri olabilirim. Yine de buradan da arkadaşlarımın olmasını isterim. Hatta benim kim olduğumu bilmeden, sadece kişiliğimi bilerek sırdaşım olabilecek biri harika olurdu. Dertleşebileceğim, tarafsız gözlerle değerlendirebilecek birini gerçekten çok isterim.

Bu kadar yazıyı dayanıp da okuyabilecek birileri olduğunu sanmıyorum. Bu kadar uzun yazmamın sebebi sanırım beni tanıyanların tam tanıması için. Varsa onlara teşekkür ederim vaktini beni tanımak için zamanını sarf ettiği için.

Helena Sibly Inez
Nyks'in Kızı | Kulübe Lideri
Nyks'in Kızı | Kulübe Lideri
Helena Sibly Inez

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
jovia. Left_bar_bleue4/100jovia. Empty_bar_bleue  (4/100)
Uyarı Puanı:

jovia. Empty
MesajKonu: Geri: jovia.   jovia. EmptyPaz Ara. 04, 2011 6:24 pm

Of buraya uzun bir şeyler yazmıştım ama yollamadı site Suspect Uzun bir süre ben de ilaç kullandım, çok ağır ilaçlar kullandım hatta, sevgilim benimle birlikteyken yaptıkları yüzünden oldu aslında seninle biraz ters olabilir, en sonunda beni ortada bırakıp gittiğinde ilaçlarda onunla beraber cehennemin dibine gittiler ve ben hayatımın iplerini elime aldım. Umarım sen de o ipleri alırsın yakında. Benziyoruz sanırım biraz Very Happy Ben içki sevmem yanımda içilmesi de rahatsız eder, gösteriş için içiyorlar çünkü. Ama arkadaşlarla akşamları müzikli bir mekana gittiysek kullanıyorum. sigara sevmem, içenlere kastım yok yine de nasıl bir kaçış oluyor anlamıyorum, tabi neler yaşadın bilemem. Sana nasıl hitap etsem bulamadım, belki daha fazla kaynaşırsak bir takma ad bulabilirim Very Happy Bu arada ben Selin, memnun oldum.
Jovia Rasmussen
Morpheus'un Kızı
Morpheus'un Kızı
Jovia Rasmussen

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

jovia. Empty
MesajKonu: Geri: jovia.   jovia. EmptyPaz Ara. 04, 2011 6:29 pm

Ben de memnun oldum Selin. Benim gibi birileri olduğunu görmek gerçekten mutlu etti, uzun süredir halimden anlayan birilerini görmemiştim çünkü.
Alcyone Chloris
Köken Cadı
Köken Cadı
Alcyone Chloris

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

jovia. Empty
MesajKonu: Geri: jovia.   jovia. EmptyPtsi Ara. 05, 2011 5:12 pm

Ben de ilaç kullandım o kadar deli bir çılgınım ki hayat beni yerden yere vurdu anam babam öldü tanışalımmı :::Very Happy
Jovia Rasmussen
Morpheus'un Kızı
Morpheus'un Kızı
Jovia Rasmussen

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

jovia. Empty
MesajKonu: Geri: jovia.   jovia. EmptyPtsi Ara. 05, 2011 6:09 pm

Ciddi mi söyledin dalga mı geçiyorsun anlamadım, ancak sana da merhaba.

jovia.
1 sayfadaki 1 sayfası