Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

genellikle chelestis

2 posters
YazarMesaj
Alcyone Chloris
Köken Cadı
Köken Cadı
Alcyone Chloris

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
genellikle chelestis Left_bar_bleue0/100genellikle chelestis Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
genellikle chelestis Left_bar_bleue0/10genellikle chelestis Empty_bar_bleue  (0/10)

genellikle chelestis Empty
MesajKonu: genellikle chelestis   genellikle chelestis EmptyC.tesi Ara. 03, 2011 8:28 pm

genellikle chelestis Tumblr_lt2tcb1LPe1qe3pm6o1_500

Şu yazı kısmını es geçelim gifin. Nereden baksak altı saat boyunca bu şekildeydik, ve bence sürekli OMNOMNOM şeklinde yiyişmekten, evet bu kelime aynen, çok daha güzel bi' şey o.

Yani, ne bileyim, aşk belki de illa dokunmanın, elleşmenin dibine vurmak değildir. Bilmiyorum, bence fedakarlık gibi bir şey biraz da, yaptığımız. Ama ben çok memnunum. Ölmemek istememin iki nedeninden biri, tam olarak. Keşke hep devam edebilse.
Alcyone Chloris
Köken Cadı
Köken Cadı
Alcyone Chloris

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
genellikle chelestis Left_bar_bleue0/100genellikle chelestis Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
genellikle chelestis Left_bar_bleue0/10genellikle chelestis Empty_bar_bleue  (0/10)

MesajKonu: Geri: genellikle chelestis   genellikle chelestis EmptyC.tesi Ara. 03, 2011 9:04 pm

ALAHI SEWİORUM

ALAHI SEWİORSANIZ BEYENİN

ALAHI ÇOK SEWİORSANIZ PAYLAŞN
Lucille
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lucille

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: genellikle chelestis   genellikle chelestis EmptyC.tesi Ara. 03, 2011 9:43 pm

Alahim seni sewiorum, SOMESTRDA GELİYO, HEHEHEHEY
Alcyone Chloris
Köken Cadı
Köken Cadı
Alcyone Chloris

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: genellikle chelestis   genellikle chelestis EmptyPaz Ara. 04, 2011 12:02 pm

Bu saate kadar tost ve cips yedim ve iki kahve ictim ve simdi cikolata yiyorum. Nasi bi oburluksa.

Ben ucuncu siniftayken Beykent'teydim, orda da karsi sinifta bi kiz vardi, Lâl, sonra baska okula gittim ve bi etut merkezine basladim, dorduncu sinifta yani. Karsilastik orda, aslinda cok iyi kizdi ama karsi siniflardaydik ve bu, birbirimizden nefret etmemiz icin yeterli bi sebepti. O etut merkezinde karsilastik, ve "eh, artik karsi siniflarda degiliz" dedik, bu da birbirimizi sevmemiz icin yeterliydi. Baya anlastik falan, eheh cok eglendik. Sonra koptuk yine. Sekizinci siniftayken, o, benim sevmedigim kizin arkadasiydi. Yine uzaklastik birbirimizden bu yuzden. Bu sene yine, dersanede ayni siniftayiz, ve artik ikimiz de o sevmedigim kizla alakasiz oldugumuz icin, yine arkadasli olduk. Resmen Lâl dongusu var hayatimda.

Neyse, gidip Jenga kuleleri yapayim.
Alcyone Chloris
Köken Cadı
Köken Cadı
Alcyone Chloris

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: genellikle chelestis   genellikle chelestis EmptyPtsi Ara. 05, 2011 7:04 pm

genellikle chelestis 896354_460s

WHO RUN THE WOOORLD, GIRLS!
Alcyone Chloris
Köken Cadı
Köken Cadı
Alcyone Chloris

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: genellikle chelestis   genellikle chelestis EmptyPtsi Ara. 05, 2011 7:44 pm

Look into my eyes, eyes.
Alemsin Kaskade.
Ve de guzelsin Kaskade.

Ben tek esli olamam bence asla. Kedi gibin kopek gibin insanim sanirim, onume gelenle hoslasmacalar. En azindan benim mart ayi gibi bi donemim yok.
Alcyone Chloris
Köken Cadı
Köken Cadı
Alcyone Chloris

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: genellikle chelestis   genellikle chelestis EmptySalı Ara. 06, 2011 6:11 pm

Umarım ölürsün Boxxy, ya, ağlicam, EVET KISKANCIM BELKİ AMA ELİNİ KOLUNU SALLAYIP "PHEN SİSİ CHOQ SEFİOOOOOOOMMMMMMMMM EHİEHİEHİEİHİEİHJDKLHJF" diyen biri nası bu kadar şirin bulunurmuş. Kendimi dünyanın en ruhsuzu hissettim.

genellikle chelestis
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» genellikle chelestis