Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Açayım açayım.

3 posters
YazarMesaj
Kratos
Güç ve Umut Sembolü | Sparta'nın Hayaleti
Kratos

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Açayım açayım.  Left_bar_bleue0/100Açayım açayım.  Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
Açayım açayım.  Left_bar_bleue0/10Açayım açayım.  Empty_bar_bleue  (0/10)

Açayım açayım.  Empty
MesajKonu: Açayım açayım.    Açayım açayım.  EmptyPaz Kas. 20, 2011 7:49 pm

Klasik bir giriş yapacak olursak, ben Ünal. Siz beni tanımazsınız, ben de sizi. Yani en azından çok kişi tanımaz. Dranoir lakabımdır. -Nedense- Sonacıma, tam bir Almanya, Hollanda ve Amerika hastasıyımdır. Annem Kanada'lı olduğu için yarı Kanada'lıyım. Çifte vatandaşlığım falan da var yani. Ayıks. Neyse. Şimdi, yaşıma gelecek olursak çok garip sonuçlar çıkartırım ortaya. Mesela ben 93 doğumluyum. Ama babam, o seneler kaçak olduğu için 95 senesinde kaydım tamamlanmış. Ben 94'lü olarak geçiniyorum kendimde. Tabii ki kimliğimde 95. Sonacıma, her türlü müziği falan dinlerim. Özellikle dinlediğim sadece birkaç grup var. Zaten sadece bir grup var, o da Disturbed. Onun dışında, Farid Bang'den tutun, Ahmet Kaya, ordan tutun System Of A Down'a kadar her türlü türü dinlerim. Acımam. Bazı kahramanlar çıkar şimdi ordan 'Fuck Soad. Nasıl dinlersin. Bıdı bıdı bıdı bıdı. Hebele höbele.' Hiç yormayın, dinlemiyorum böyle konuşanları. Neyse. Ne Tumblr kullanıyorum ne başka bir şey. PS yeteneğim de yoktur açıkçası. Daha bir kere açmışlığım yoktur. Çok düz bi adamımdır, MSN ve Feys dışında takıldığım hiçbir şey yok aslında. İnternet hayatında sosyalleşmektense, gerçek hayatta sosyalleşmek daha doğru benim mantığıma göre. Şimdi burda bi Spoiler Alert verelim. Ben tam bir yabancı dil hastasıyımdır. Her dil benim için kutsal ve önemlidir. Ayırmam. Nerde kalmıştık? Heh, gerçek hayatta sosyal olmak için, Üj tane dil kursuna gidiyorum. Almanca, İngilizce. Üçüncüsüne karar vermedim ama en büyük oy, şu anda İspanyolca'da. Burada böyle yazım yanlışı falan takan olursa, bende ona uçarım. Tanışıyoruz burda lan! Neyse. 4 yıldır falan repe yapıyorum ama bayağı aralıklarla. 4 yıl içinde, en fazla 2-3 yıl Rp yapmışımdır. Geriye kalan küskünlüklerle geçti. Sevdüüm sporlara gelecek olursak. Şimidü, ben ilk futbol oynadım kaleci olarak. Sonacıma, güreşe gittim. Şampiyon oldum alan. Sonra bi dönem Kickbox, öbür dönem Muay Thai yaptım. Sonacıma, Wingchunla uğraştım bi dönem. Juijitsu yaptım. En fazla 3 ay gittim hepsine. Sadece futbol ve güreş uzun soluklu oldu. Şimdi yine bi spoylır alert. Sakın bana 'Iyy Güreş mi. Hayvan mısın' gibi ithamlarda bulunmayın. Sporun iyisi kötüsü olmaz. Spor spordur. Bu ülkeye hangi spordan başarı getireceğiniz önemli değildir. Yeter ki başarılı olun. Ne kaldı ki başka. Lan nerde yaşadığımı söylemeyi unuttum. Ben İzmir'de yaşıyorum. Göztepe Karşıyaka arası gidip geliyorum hep. İki tarafta da evim var. Lise 3'üm. Dil Bölümündeyim ve düz lisedeyim. Aç o sıpoylırı aç aç. Şimdi genşler, Anadolu okuyanlar triplere girmesin hiç. Anadolu seviyesinde İngilizce eğitimi alıyorum. Kapat ulen sipoylırı. Neyse, benden bu kadar. Accuk uzun oldu, farkındayım. He bu arada, RP'lerin ne kadar kötü derseniz aldırmam. 6 aydır klavyeye elimi sürmedim. Kitaplar tozlandı artık. Zamanla alışırsınız. Gerçek Adım Ünal olabilir ama Chris yazdım. Beyin bedava. Neyse. Hristiyanım ulan. Go Bhoys go. Bunu neden söyledim bilmiyorum.

Edit: Ben size dizileri söylemedim ya. Blue Mountain State, The Vampire Diaries - Evet vampir seviyorum. -, How I Met Your Mother -Barney vuhuu.-. Şimdi bitti.
John Darwin
Büyücü
Büyücü
John Darwin

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

Açayım açayım.  Empty
MesajKonu: Geri: Açayım açayım.    Açayım açayım.  EmptyPaz Kas. 20, 2011 7:58 pm

12 Eylul magduru genç mi ? ben de arman
Kratos
Kratos

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

Açayım açayım.  Empty
MesajKonu: Geri: Açayım açayım.    Açayım açayım.  EmptyPaz Kas. 20, 2011 8:00 pm

Oha. Kader ortağım. Dırınıınınını. Bende Ünal, gördün zaten neden söylediysem. Memnun olmuşam kurban.
Reneé L. Cameron
Athena'nın Kızı
Athena'nın Kızı
Reneé L. Cameron

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Açayım açayım.  Left_bar_bleue4/100Açayım açayım.  Empty_bar_bleue  (4/100)
Uyarı Puanı:

Açayım açayım.  Empty
MesajKonu: Geri: Açayım açayım.    Açayım açayım.  EmptyPtsi Kas. 21, 2011 9:27 am

İzmirden birilerini görmek güzel. Hemşeri sayılırız. Bende yarı Yunanım. O nasıl oluyor dersen girmesek iyi. O 12 eylül olayı falan bizde de var. Neyse ben Gizem. 18 yaşındayım. Üniversiteye hazırlanıyorum. Müzisyenim. Karşıyaka da yaşıyorum. Öyle güzel şeyler. Memnun oldum.^^

Açayım açayım.
1 sayfadaki 1 sayfası