Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arman

2 posters
YazarMesaj
John Darwin
Büyücü
Büyücü
John Darwin

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Arman Left_bar_bleue0/100Arman Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
Arman Left_bar_bleue0/10Arman Empty_bar_bleue  (0/10)

Arman Empty
MesajKonu: Arman   Arman EmptyPaz Kas. 20, 2011 7:30 pm

Merhabalar herkese adım Arman. On dokuz yaşındayım üniversitede ikinci senem. Boğaziçi üniversitesinde kimya bölümü okuyorum. İstanbul da doğup büyüdüğüm için İstanbulluyum diyebilirim. Üsküdar fen lisesinden mezun oldum. Şu anda evim etilerde, okula yakın olsun diye. Ondan önce ailemle kalıyordum ki ailemin evi kartalda. Çocukluktan ilk yapmaya başladığım spor herhalde ortalama her Türkiye de doğan erkek çocukların oynadığı gibi futboldu. Uzun süre futbol oynadıktan sonra yanlış hatırlamıyorsam ikinci sınıfta basketbol oynamaya da başladım. Uzunca bir süre sadece basketbol ve yazları da yüzme sporuyla ilgilendim. Basketbolda profesyonel ligde oynamaya başladım ancak önemli bir yol ayrımına geldiğimde-o zamanlar adı OKS idi- bir seçim yapmam gerekiyordu. Seçimim derslerimden yana oldu ve basketbolu bir süreliğine-ki o süre hala devam ediyor- bırakmak zorunda kaldım. İşte OKS' ydi oydu buydu derken liseye geçtim. Lisede okulun bahçe imkanları sayesinde tekrar futbola yakınlaştım... Şu anda üniversitenin spor salonunu kullanarak basketbolda oynuyorum, arkadaşlarımın halı sahaya çağırmasıyla futbolda. Yüzmeyi de hiç bir zaman bırakmadım. Enstruman çalma konusunda tam bir eziğim yalnızca nota okumayı becerebiliyorum. Şiir yazarım, resim çizerim ancak amatör düzeylerde. Son zamanlarda ise film ve dizi izleme işine sardım. Belli başlı dizileri yayınlanmasının ertesi günü indirip izlerim; güzel bir dizi arşivim vardır. İzlediğim diziler glee, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory-5.sezonunda sadece 1 bölümden tat aldım-, The Simpson, The Secret Cirle'ı da geriden takip ediyorum ve Spartacus ünde yeni sezonunu bekliyorum gibi gibi gibi... Kitap okumayı da çok severim. Şu sıralar orjinal dillerinde okumaya başladım kitapları. Hp serisinin hepsini okudum sadece son kitap kaldı ve Hp7 nin sonlarındayım, ondan sonra sırada çok güzel klasik kitaplar var... Müzik dinlemeyide çok ama çok severim. Belli bir tarzım yoktur ancak devlere her zamna saygı duyarım. Benim devlerim arasında Pink Floyd, The Beatles, Lep Zeppelin, Micheal Jackson, Queen, Miles Davis- özellikle Caz' a ısınamamışlar varsa Miley Davis dinlemelerini öneririm. Liste böyle uzayıp gidebilir... Bütün Charlie Chaplin ve Woody Allen filmlerini izlemeye çalışıyorum. Woody Allen için değilde Charlie Chaplin için en hoşuma giden filmi olarak "The Gold Rush" ı söyleyebilirim. Gerçi bütün filmleri efsanedir de... Acayip bir avrupa hayranlığı vardır bende ve ileride İngiltere' de yaşamak istiyorum. Bir kaç kere gittim ve geçirdiğim iki ay herhalde hayatımın en güzel günleri olmuştur. Edindiğim arkadaşlarda cabası... Rp ye ise dokuncu sınıfta başlamıştım. Belki bilenleriniz vardır Diagon yolu ilk “profesyonel” düzeydeki rp yaptığım site olmuştur. Yalnız bir sene -YGS, LYS yüzünden- rp' den uzaklaştım, bunun dışında 4-5 yıldır rp yapıyorum.
Marjolaine
Hephaistos'un Kızı
Hephaistos'un Kızı
Marjolaine

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

Arman Empty
MesajKonu: Geri: Arman   Arman EmptyPaz Kas. 20, 2011 7:42 pm

Dikkatimi çeken ilk şey Boğaziçi oldu. Bir zamanlar hedefimdi... Fizyoterapi yok sanırım orada? Im, herneyse. Hümeyra ben. Hoşgeldin, Arman.
John Darwin
Büyücü
Büyücü
John Darwin

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

Arman Empty
MesajKonu: Geri: Arman   Arman EmptyCuma Kas. 25, 2011 3:59 pm

Dikkatini ilk boğaziçi nin çekmesi iyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim ama memnun oldum.

Arman
1 sayfadaki 1 sayfası