Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kim Olduğumu Bilirsin Sen.

4 posters
YazarMesaj
Hera
Cesaret ve Güç Tanrıçası
Cesaret ve Güç Tanrıçası
Hera

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  Left_bar_bleue0/100Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  Left_bar_bleue0/10Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  Empty_bar_bleue  (0/10)

Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  Empty
MesajKonu: Kim Olduğumu Bilirsin Sen.    Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  EmptyPaz Kas. 06, 2011 11:11 am

Kim olduğumu bilir misin? Elbette hayır.
X ben. Marmara bölgesinde herhangi bir şehirde ikamet etmekteyim. xxxxx -edit. yaşımdasözlemiycem:P- yaşındayım. Anlayabileceğiniz üzere öğrenciyim. Ve bundan pek hoşlandığım söylenemez. 2.5 / 3 yıldır RPG ile ilgileniyorum. Harry Potter olsun, Gossip Girl olsun her türlü sitede bulundum. Şu şıralar ortalıklarda pek site yok derken burayı buldum ve bunun beni ne kadar mutlu ettiğini tahmin bile edemezsiniz. İsim ve karakter özelliklerimi vermememin nedenine gelirsek, bu sitede sadece 'Hera' karakterimin özelliklerine odaklanmak istiyorum. Diğer çoğu RPG sitesinde kendi karakterim kurguladığım karakteri diğerlerine yahut kendime sevdirmeme engel oldu. Bir kerecik bile olsa bir RPG sitesinde kalıcı olmak istiyorum ve umarım bu şekilde kalıcı olmayı, sizlerle rahatça ilişki kurabilmeyi başarırım. Ihhmm. Çoğunuzu tanıyorum sanırım, evet. Ve artık susmalıyım. Kaçtım. :*

Kendimden hiç bahsetmeden sizlerle ilişki kurabilmek istiyorum. Ayığım aslında. What a Face
Demon Righelli
Admin | Hades'in Oğlu
Admin | Hades'in Oğlu
Demon Righelli

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  Left_bar_bleue0/100Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  Left_bar_bleue0/10Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  Empty_bar_bleue  (0/10)

MesajKonu: Geri: Kim Olduğumu Bilirsin Sen.    Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  EmptyPaz Kas. 06, 2011 11:30 am

Biraz daha açsaydın kendini iyiydi. Neyse ben Ege, 15, Edirne. Umarım iyi vakit geçirirsin ^^
Marjolaine
Hephaistos'un Kızı
Hephaistos'un Kızı
Marjolaine

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Kim Olduğumu Bilirsin Sen.    Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  EmptyPaz Kas. 06, 2011 11:46 am

Hoşgeldin. Kim olduğunun pek bir önemi olduğunu düşünmüyorum; konuşulan sadece Karakterin ve Roller olduğu sürece.
Hümeyra ben. 17. Umarım bir kurgu çıkarabiliriz.
Leilatha
Ateş ve Şehvet Tanrıçası
Ateş ve Şehvet Tanrıçası
Leilatha

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Kim Olduğumu Bilirsin Sen.    Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  EmptyPaz Kas. 06, 2011 11:50 am

Kendini tanıtmaman hoşuma gitti diyebilirim, seninle rp yapmak isterim birde. Beni tanıyor musun bilmem ama ben Elif, Ely olarak bilinirim genelde. 15 yaşındayım ehm ^^.
Hera
Cesaret ve Güç Tanrıçası
Cesaret ve Güç Tanrıçası
Hera

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Kim Olduğumu Bilirsin Sen.    Kim Olduğumu Bilirsin Sen.  EmptyPtsi Kas. 07, 2011 1:15 pm

Hepinize çok teşekkür ederim. Memnun oldum, Ege, Hümeyra ve Elif. Bende sizlerle rp yapmak isterim ve güzel bir kurgumuz olmasında hiçbir sakınca gördüğüm söylenemez (:

Kim Olduğumu Bilirsin Sen.
1 sayfadaki 1 sayfası