Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

& HuB

2 posters
YazarMesaj
Virtus
Cesaret ve Savaş Gücünün Tanrısı
Virtus

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
& HuB Left_bar_bleue0/100& HuB Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:
& HuB Left_bar_bleue0/10& HuB Empty_bar_bleue  (0/10)

& HuB Empty
MesajKonu: & HuB   & HuB EmptyPaz Kas. 06, 2011 1:08 am

& Merhabalar. Adım ve soyadım birleşince oldukça uzun bir kombinasyon oluşturduğundan kısaca Umut diye tanınırım. Hatta arkadaşlarım daha da kısa olarak "HuB" şeklinde seslenirler çoğu zaman. 19 yaşındayım ve Bursa doğumluyum. 10 yaşından itibaren ailevi nedenlerden dolayı Yalova'ya taşınmış olmamdan dolayı, kendimi bu şehre fena alıştırmış durumdayım. Çoğu zaman kendimi burada bulduğumu söyleyebilirim.

& Öğrenciyim çoğu üyenin de olduğu gibi. Üniversite ikinci sınıfta okumaktayım. Böyle söylendiğinde kulağa iyi geldiğini bilsem de, hiç çalışmadan gittiğim bir üniversiteden kurtulmaya çalışıyorum açıkçası. Uludağ Üniversitesi hayalimdi. Fakat çalışmadan girince hayalim küçük bir puan farkı ile suya düştü. Bunu telafi için üniversitede çalışmayı düşündüm. Fakat ortalamam iyi olmasına rağmen şu yatay geçiş olayında ilk yedekte kaldım. Ve şanssız ben, geçiş yapmak isteyen tüm asillerin kayıt yapması üzerine yedeklikte kalmış durumdayım. Yine de pek de pişman olduğum söylenemez. Sonuçta bir yıldır alıştığım bir ortamdayım. Kırklareli; her ne kadar küçük bir yer olsa da, gerek İstanbul'a, gerekse Edirne'ye yakın olmasından dolayı sevdiğim bir yer.

& Rol dünyasında yeni sayılmam sanırım. Yani en az bir dört buçuk, beş yıla yakın geçmişim var. Tabi adam akıllı rol yapmaktan bahsediyorum. Çoğu sitede -bayağı eski zamanlarda- George Crownie olarak bilinirim. Ki, bu ismi tanıyan varsa, kişiliğim hakkında da yorum yapabilir sanırım.

& Yine de, tanımayanlar için sevdiğim dizilerden başlıyorum. Supernatural, Chuck, Fringe şu an takip listemde. -uzun bir süredir- Lost denen illeti bitirdim zamanında. Onca yıl uğraşıp emek verdikten sonra o sonla karşılaşmak içler acısıydı. Misfits denilen bir diziye sardım bayağıdır. Mizahı alt seviyelerde olsa da, gerek kurgusu, gerekse diyalogları açısından kendisini sevdirdi bana. Ve ara sıra denk geldikçe izlediğim diziler de şu şekilde sıralanabilir: Terra Nova, Glee, The Vampire Diaries...

& Müzik konusuna değinmeyeceğim. Şu an her ne kadar hafif rock müzikler dinlesem de, zamanında koyu bir rap müzik fanı olduğum bir gerçek. Tabi eskide kaldı bu durumlar. Klasiklerden de hoşlanmaktayım. Kendini her döneme sevdirmiş müzikler, bana göre hoştur. Şu an dinlediğim sanatçı ve gruplar; Nickelback, Muse, The Fray, Datarock, Emre Aydın, Gripin vs.

& Ek olarak şunu belirtmek isterim. Ünlü dünyasından benim için işte gerçek bu dediğim sadece bir bayan aktör mevcuttur. Her ne kadar diğerleri gibi ender bir vücuda sahip olmasa da, gerek kişiliği, gerekse güzelliği açısından bir numaradır Yvonne Strahovski benim için. Her türlü yapıtını büyük bir hayranlıkla izlemekteyim. Ve kamera arkası görüntüleri olsun, twitter adresinde paylaştığı bir takım videolar olsun, her daim kişiliğini mesleğine yansıtan bir insan. Ve kişiliği gözler önüne serildiğinde söylenecek herhangi bir söz bulunamıyor. O her daim ilk sırada olacaktır benim için.
Marjolaine
Hephaistos'un Kızı
Hephaistos'un Kızı
Marjolaine

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

& HuB Empty
MesajKonu: Geri: & HuB   & HuB EmptyPaz Kas. 06, 2011 6:32 am

Cümlelerin çok hoşuma gitti. Bilmiyorum, hepsini okuyasım geldi; sıkılmadan.
Hoşgeldin, Umut. Hümeyra bende. Umarım, marjinal kurgular oluşturabiliriz.
Virtus
Virtus

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

& HuB Empty
MesajKonu: Geri: & HuB   & HuB EmptyPaz Kas. 06, 2011 6:40 am

Hoş buldum ve aynı zamanda memnun oldum. Nedense bu tarz tanıtımları yazmaktan zevk alırım. Aslında o an uykulu olmasam daha da yazabilirdim. Neyse ki, kısa kestim ve çoğu kişinin okuyabileceği bir seviyeye getirdim. Teşekkür ederim yorumun için. Elimden geldiğince kurgu oluşturmak isterim seninle. Umarım iyi roller çıkarırız.

& HuB
1 sayfadaki 1 sayfası