Curse of the Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pek başlık açan biri değilimdir aslında.

+3
Sydney A. Bernard
Luciana Larsson
Florentyna Myroslava
7 posters
YazarMesaj
Florentyna Myroslava
Persephone'un Kızı
 Persephone'un Kızı
Florentyna Myroslava

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Left_bar_bleue4/100Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Empty_bar_bleue  (4/100)
Uyarı Puanı:
Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Left_bar_bleue0/10Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Empty_bar_bleue  (0/10)

Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Empty
MesajKonu: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyCuma Kas. 04, 2011 5:23 pm

Efendim öncelikle merhabalar. Bendeniz Ekin Su; ancak "Tuş" diye de görebilirsiniz beni birçok yerde. Genelde gerçek adımdan önce Tuş'u öğrenir de insanlar. Neyse. On beş yaşındayım, İzmir'de yaşıyorum, onuncu sınıf TM öğrencisiyim falan filan. Aşırı dengesiz bir insanımdır; sağım solum belli olmaz öncelikle onu söylemek istiyorum. =D Bazen çok sıcakkanlıyımdır ama bir bakarsınız buz gibi birine de dönebilirim. Öyle yani, benden her şeyi bekleyebilirsiniz. Bu konuda çok eleştirilirim ancak belirtmeden de duramam. Müslüman değilim, on sekizimi doldurduğum gün Hristiyan olmak istiyorum. Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum falan ama belirtmek istedim işte. Ailenizin "Uzak durun" dedii kişilere benzemem ama aslında öyle tiplerdenimdir. İkna kabiliyetim yüksek değilmiş gibi görünür ama bildiğim konuları kendi bildiğim şekilde insanların kafasına yerleştirebilirim. Korkmayın ama o kadar korkunç bir insan değilim =D Çok fazla konu hakkında çok fazla şey bilirim. Bunu belirtmekten de kaçınmam çünkü -ne yazık ki- biraz ukalayım =P Kendimi insanlara olabildiğince en kötü şekilde anlatırım, öyle kötü bir huyum var gördüğünüz gibi. Alkolüm, sigaram vardır; her ne kadar ne kadar zararlı olduklarını bilsem de vazgeçebileceğim şeyler değiller. Şu inanç konusu dışında aklınıza ne geliyorsa sorabilirsiniz efenim ^.^
Aslında bu kadar soğuk değilimdir, bunu bilin istedim =D
Luciana Larsson
Hades'in Kızı
Hades'in Kızı
Luciana Larsson

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Left_bar_bleue28/100Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Empty_bar_bleue  (28/100)
Uyarı Puanı:
Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Left_bar_bleue0/10Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Empty_bar_bleue  (0/10)

MesajKonu: Geri: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyCuma Kas. 04, 2011 5:44 pm

Hoşgeldin, Berşan ben de. Belki beni görmüşsündür başka sitelerde çünkü ben seni gördüm diye hatırlıyorum. Very Happy
Florentyna Myroslava
Persephone'un Kızı
 Persephone'un Kızı
Florentyna Myroslava

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Left_bar_bleue4/100Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Empty_bar_bleue  (4/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyCuma Kas. 04, 2011 5:46 pm

Ben de hatırladım seniiii =D Hoş bulduum ^.^
Sydney A. Bernard
Admin | Poseidon'un Kızı
Admin | Poseidon'un Kızı
Sydney A. Bernard

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyCuma Kas. 04, 2011 6:21 pm

Hoşgeldin Ekiin. Keyifli ve bol bol rol oyunları yapmak dileğiylee (:
Reneé L. Cameron
Athena'nın Kızı
Athena'nın Kızı
Reneé L. Cameron

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyCuma Kas. 04, 2011 6:26 pm

Ekiiiiin Very Happy Hoş geldin güzelim. Sigara ve alkolden vazgeçilmez zaten. Seni görmek güzeeel.^^
Marjolaine
Hephaistos'un Kızı
Hephaistos'un Kızı
Marjolaine

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Left_bar_bleue0/100Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyCuma Kas. 04, 2011 6:53 pm

Ekin'de teşrif ettiğine göre, kurgulara daha geniş kapsamlı bakabiliriz. Hümeyra ben.
Hatırlarsın beni. Burcu'nun sitesinde beraberdik. Ve diğer bir çok sitede. Neyse canım, hatırlamasan da sorun değil. Benziyoruz birbirimize. Alkol, sigara, inanç ve diğer bir çok şey.
Neyse, uzatmayayım; Hoşgeldin.
Florentyna Myroslava
Persephone'un Kızı
 Persephone'un Kızı
Florentyna Myroslava

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyCuma Kas. 04, 2011 10:03 pm

Hepinize kocaman bir hoş bulduuum ^.^
Joleigh Fortescue
Athena'nın Kızı | Kulübe Lideri
Athena'nın Kızı | Kulübe Lideri
Joleigh Fortescue

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Left_bar_bleue12/100Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Empty_bar_bleue  (12/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyPerş. Kas. 10, 2011 3:09 pm

Manyaaam benim ya yerim ben senii. :H
Virtus
Cesaret ve Savaş Gücünün Tanrısı
Cesaret ve Savaş Gücünün Tanrısı
Virtus

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Left_bar_bleue0/100Pek başlık açan biri değilimdir aslında. Empty_bar_bleue  (0/100)
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyPerş. Kas. 10, 2011 4:35 pm

Tuuş What a Face hoşgeldiin! Umut ben.
Florentyna Myroslava
Persephone'un Kızı
 Persephone'un Kızı
Florentyna Myroslava

Curse of the Gods
Karakter Gücü:
Uyarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Pek başlık açan biri değilimdir aslında.   Pek başlık açan biri değilimdir aslında. EmptyPerş. Kas. 10, 2011 4:54 pm

@Joleigh, ben de seni yerim laan. <3
@Umut, eneee selam Umuut =D Hoş buldum! ^.^

Pek başlık açan biri değilimdir aslında.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hiçbir zaman başlık bulma konusunda iyi değilimdir.
» başlık sonra.
» Burada çok ilginç bir başlık varmış gibi düşün.
» Yeni Kişiler beni tanımadığı için tekrar başlık açmak zorunda kaldım.